CZEŚĆ!

 

Mam na imię Sandra i jestem fotografem.

Nie lubię sztampowego, marketingowego gadania. Wiecie, świadczę ultra profesjonalne usługi, fotografia jest moją największą pasją, oferuję oczywiście najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdego klienta. A jeśli pracuję z zespołem, to z całą pewnością jest on młody i kreatywny ;).

 

Taa... i w sumie to nawet nie jest ściema... Tylko, że jakoś nie odczuwam tego, jako kwintesencji mojej pracy.  Prawda jest taka, że lubię robić zdjęcia, bo dostarczają wiele pozytywnych emocji. Wszyscy lubimy dobrze wyglądać na zdjęciach i wszyscy lubimy wracać do pozytywnych momentów z naszego życia... To świetna sprawa wykonać dla kogoś fotografie, które będą pamiątką na lata, pomogą uwierzyć w siebie, czy pozwolą biznesowi rozkwitnąć.

Prywatnie - mam kota i psa z odzysku. Żeby zawodowo zająć się fotografią, porzuciłam studiowanie filozofii. Chociaż nie pogardzę dobrą książką, czy filmem, wolę gry i seriale. Z innych zajawek: psychologia, ludologia, futurologia, loty w kosmos. Płaczę jak oglądam startujące rakiety, serio. 

 

 

Odezwij się do mnie, jeśli chcesz coś uwiecznić lub pokazać. Powiedz mi, jakich zdjęć potrzebujesz, a ja opowiem, jak możemy to zrealizować.