top of page
Business Photo Day
IMG_0776 s.jpg
 
Zapraszamy na dzień sesji wizerunkowych!
Co proponujemy?
- udział w pierwszej odsłonie fotograficznego eventu dla kobiet
- przygotowanie do sesji w postaci makijażu, fryzury i kilku stylizacji
- szybki kurs pozowania
- godzinna sesja zdjęciowa
- wykonanie pięciu profesjonalnych portretów biznesowych
- możliwość wyboru zdjęć spośród miniaturek i dokupienia większej ilości
- strefa chilloutu na dachu, kawa, herbata, napoje, przekąski
 
 
Termin 08.08.2019
Cena: 450zł
Efekt: 5 zdjęć, które pomogą Ci w dalszej karierze
Dostępne godziny:
9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00
Zapisy: formularz kontaktowy na dole strony, foto@sandrar.pl
tel. 668 030 584 (ale zdarza się, że w czasie zleceń nie mogę odebrać, wtedy proszę o sms)
 
 

Żyjemy w czasach, w których porządny portret biznesowy lub zdjęcie wizerunkowe potrzebne jest niemalże każdemu. Chociaż to nie wygląd definiuje profesjonalizm, dużo łatwiej jest nam zaufać osobom prezentującym się  sympatyczniej i atrakcyjniej. Jest to zjawisko bardzo dobrze zbadane w psychologii, nad którym nikt z nas nie jest w stanie całkowicie zapanować - czy tego chcemy czy nie, zawsze poniekąd oceniamy ludzi (a oni oczywiście nas) przez pryzmat prezencji. I tak jak w życiu codziennym zachęcam do nie przejmowania się tym, tak w biznesie i prowadzeniu jakiejkolwiek działalności, naprawdę warto ułatwić sobie życie i zwrócić na to uwagę.

 

Dla kogo ten projekt?

Zapraszamy przedstawicielki wszystkich branży i zajawek. Jeśli zastanawiasz się, czy typ Twojej działalności nadaje się do wzięcia udziału w projekcie, to jestem niemalże pewna, że tak. Nie jest ważne, czy pracujesz na etacie, czy od 20 lat prowadzisz swoją firmę, czy za dwa tygodnie chcesz założyć pierwszego bloga - jeśli tylko potrzebujesz pokazać światu swoją zawodową stronę, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.


Do czego przydają się takie zdjęcia?

  • na stronę internetową,

  • na social media

  • na portale zawodowe i branżowe

  • do materiałów reklamowych

  • do publikacji prasowych i naukowych

  • do CV,

  • do dyplomu,

  • na dobrą sprawę możemy nawet zrobić wybitnie ładną paszportówkę,

  • no i będzie nowe profilowe ;)Jak przebiega cała współpraca i co się stanie jak wypełnisz formularz kontaktowy?

 

Otrzymasz maila (ode mnie, nie od automatu, także to może chwilę zająć ;)) z regulaminem sesji do zaakceptowania oraz godziną do potwierdzenia. Możemy też od razu pogadać o koncepcji i Twoich oczekiwaniach. Jeśli wszystko jest ok, wysyłam fakturę pro forma i po jej opłaceniu miejsce na sesji jest oficjalnie zarezerwowane.

 

Poproszę też o przesłanie rozmiaru ubrań i butów oraz jakiegokolwiek podglądowego zdjęcia, żeby nasz team miał bazę do działania.

 

W dniu sesji widzimy się w studio w Fundacji Sztukateria na Marcinkowskiego 22. Pierwszą godzinę poświęcamy na przygotowania – makijaż i fryzurę, zaś kolejną zaczynamy od szybkiego kursu pozowania i poświęcamy na działanie w studio, wraz z kilkukrotną zmianą stylizacji. W trakcie gdy jedna uczestniczka jest w trakcie sesji, kolejna jest już na przygotowaniach.

 

Trzy dni po evencie udostępniam miniatury zdjęć do wyboru, a siedem dni po dokonanej selekcji otrzymujesz gotowy materiał. Czas ten może nieznacznie się wydłużyć, jeśli zdecydujesz się na dokupienie większej ilości zdjęć.

 

Jak przygotować się do sesji i co zabrać?

Aż się prosi o użycie klasycznego i jakże zużytego sloganu, że dobry humor… Ale w sumie nie jest to konieczne, w razie potrzeby ogarniemy na miejscu :D

 

Nie jest też potrzebne żadne przygotowanie jak chodzi o pozowanie - jest to umiejętność nabyta jak jazda na rolkach, ciężko ją posiadać, jeśli nie robiło się tego nigdy wcześniej lub robi się bardzo rzadko. To, żebyś wiedziała co robić na sesji to obowiązek tylko i wyłącznie fotografa. Jeśli chcesz poczuć się pewniej i tak jakbyś przed sesją odrobiła zadanie domowe, to zapisz sobie kilka zdjęć, które najbardziej się Tobie podobają – użyjemy ich jako inspiracji.

Warto zabrać podstawy stylizacji, takie jak biały t-shirt, czy dobrze dopasowane spodnie. Jeśli masz ubrania w których czujesz się najlepszą wersją siebie, koniecznie zabierz je również. Nasza stylistka włączy je do stylizacji i urozmaici czymś od siebie.

 

W zależności od tego, jakich zdjęć potrzebujesz, mogą też przydać się gadżety biurowe, telefon, laptop, notatniki lub inne akcesoria związane z Twoją pracą.

 

 

 

Dlaczego taka forma sesji?

W przypadku portretów biznesowych, często potrzebna jest niewielka ilość zdjęć, a organizacja całej, dużej sesji zdjęciowej to niemała inwestycja. Największym kosztem jest samo zebranie ekipy i zaczęcie pracy – zupełnie jak w przypadku kursu taksówką, którego rozpoczęcie kosztuje dużo więcej niż kilometrowa przejażdżka. Dlatego organizując jeden duży dzień zdjęciowy i dzieląc koszty na 10 uczestniczek, możemy zaoferować usługę o wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie.

 

Czy to będzie masówka i czy wszystkie zdjęcia będą takie same?

No nie, absolutnie nie. Mamy do dyspozycji wiele kolorów tła, przeróżne biurowe meble i stylizacje,   dziesiątki możliwych setupów oświetleniowych... A do tego przeogromny zasób zbiorowej kreatywności. Oczywiście, że między zdjęciami będą podobieństwa – to jest fotografia biznesowa, nie wypłyniemy raczej w niezbadane rejony sztuki – ale nie ma też ryzyka, że uczestniczki skończą z zestawem zdjęć, jakby na sesję skierowało je jedno i to samo korpo.

 

Wspólnie przedstawimy najlepszą wersję Ciebie!

 

 

 

 

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page